Rezidence Bláhův Mlýn

Klient: Radovan Vacík architects
Rok vyhotovení: 2024
Místo: CZ - Šumava
Vizualizace Exteriéru
Chata Šumava
Naše 3D vizualizace exteriéru chaty na Šumavě, navržené Radovan Vacík Architects, perfektně zachycuje harmonii mezi moderní architekturou a přírodním prostředím. Detailní zpracování fasády a použití realistických textur umožňují klientům představit si, jak elegantně chata zapadá do šumavské krajiny, což usnadňuje rozhodování v průběhu projektu.
Vizualizace Interiéru
Ložnice
Naše 3D vizualizace ložnice v chatě na Šumavě ukazuje, jak použití kvalitních materiálů a moderního designu může vytvořit klidný a stylový prostor. Velká okna, která do místnosti přivádějí přirozené světlo, jsou zachycena s maximální přesností, což klientům poskytuje jasnou představu o atmosféře a pohodlí ložnice.
Vizualizace Interiéru
Kuchyně
Detailní 3D vizualizace kuchyně v chatě na Šumavě zdůrazňuje její funkčnost a estetiku. Naše vizualizace umožňují realistické zobrazení moderních spotřebičů, čistých linií nábytku a dřevěných prvků, které vytvářejí harmonický a přívětivý prostor. Tento pohled pomáhá klientům lépe si představit finální podobu kuchyně a její integraci do celkového designu.
Vizualizace Interiéru
Obývací pokoj
Vytvořili jsme 3D vizualizaci interiéru obývacího pokoje v chatě na Šumavě, která kombinuje moderní design s nádherným výhledem na okolní přírodu. Naše realistické vizualizace pomáhají architektům a klientům vidět, jak kombinace nábytku, osvětlení a přírodních materiálů přispívá k vytvoření útulného a stylového prostoru.
Všechny vizualizace a animace patří jejich vlastníkům a slouží pouze k demonstračním účelům. Nepoužívejte je prosím v komerčních projektech.